O marzeniach

Basia Olejniczak


Wspólne tworzenie


Z wykształcenia jestem plastyczką, ale odkąd pamiętam najbardziej fascynowało mnie szycie. Jestem córką krawcowej więc fakt ten zapewne nie był bez znaczenia.

Przez wiele lat szlifowałam swoje umiejętności i warsztat krawiecki.O szyciu chciałam wiedzieć wszystko, chciałam umieć uszyć wszystko, stworzyć każdy pomysł. Na początku fascynowało mnie tworzenie własnych projektów, ale z czasem odkryłam, że najbardziej cudowne stało się realizowanie marzeń innych osób. I tak zaczęła się moja przygoda z szyciem sukni ślubnych.

Jest mi oczywiście bardzo miło, gdy Panny Młode wybierają moje projekty, ale zdecydowanie nie mam nic przeciwko, gdy mogę realizować ich pomysły.

W pracowni


Wspólne tworzenie tej jedynej sukni, idealnej tylko dla tej wybranej Panny Młodej, dopracowanie jej niemal w każdym centymetrze, dopasowanej do jej figury, urody i temperamentu jest procesem bardzo kreatywnym i emocjonującym.

Jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Jest jak przygoda. Więc zapraszam Cię do mojej pracowni:-) Pozwól mi zrealizować swoje marzenie :-)

Stwórzmy razem Twoją wymarzoną suknię ślubną :-)

Basia Olejniczak